Home

toimia huuli meteori simona halep jocul de azi kriittisesti Julma lämpö

VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă  aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

UPDATE - Simona Halep va disputa finala cu... | News.ro

Simona Halep o ia de jos. A transpirat și a trecut prin momente grele  pentru 3.737 de euro - Playsport
Simona Halep o ia de jos. A transpirat și a trecut prin momente grele pentru 3.737 de euro - Playsport

Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult  să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină,  acest trofeu este în
Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină, acest trofeu este în

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep recunoaşte superioritatea Elenei Rybakina: „Este meritul ei.  Nu am fost suficient de bună azi“ - Fanatik.ro
Simona Halep recunoaşte superioritatea Elenei Rybakina: „Este meritul ei. Nu am fost suficient de bună azi“ - Fanatik.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep, vești uriașe de la US Open: "Sunt ok  fizic, cu fiecare zi joc mai bine" - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep, vești uriașe de la US Open: "Sunt ok fizic, cu fiecare zi joc mai bine" - Eurosport

A castigat, dar nu e multumita de joc: "Azi nu am terminat prea bine  meciul" | PRIMA REACTIE a Simonei Halep dupa victoria fantastica obtinuta  la a saptea minge de meci
A castigat, dar nu e multumita de joc: "Azi nu am terminat prea bine meciul" | PRIMA REACTIE a Simonei Halep dupa victoria fantastica obtinuta la a saptea minge de meci

SIMONA HALEP - KAIA KANEPI // FOTO Coșmar sau realitate? Simona Halep,  eliminată în primul tur de la US Open după ce a fost masacrată de jocul  agresiv al Kaiei Kanepi
SIMONA HALEP - KAIA KANEPI // FOTO Coșmar sau realitate? Simona Halep, eliminată în primul tur de la US Open după ce a fost masacrată de jocul agresiv al Kaiei Kanepi

LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros |  Digi24
LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros | Digi24

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff  și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero
Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație  surpriză
Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație surpriză

Simona Halep, după victoria rapidă cu Petra Martici: "Cred că am jucat cel  mai bun tenis din acest an" + Cui i-a mulţumit după joc
Simona Halep, după victoria rapidă cu Petra Martici: "Cred că am jucat cel mai bun tenis din acest an" + Cui i-a mulţumit după joc

Pliskova, după semifinala cu Simona Halep: "Aş fi bătut 99% dintre fete cu  tenisul de azi, dar am avut ghinion să joc contra ei. Aş paria pe ea tot ce  am!"
Pliskova, după semifinala cu Simona Halep: "Aş fi bătut 99% dintre fete cu tenisul de azi, dar am avut ghinion să joc contra ei. Aş paria pe ea tot ce am!"

Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce  mai dezamăgiți - Playtech Știri
Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce mai dezamăgiți - Playtech Știri

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Simona Halep a câștigat în primul tur la Roland Garros. Românca împlinește  azi 29 de ani - Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat în primul tur la Roland Garros. Românca împlinește azi 29 de ani - Stirileprotv.ro

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Sasnovich! "A fost foarte  greu! Și-a schimbat jocul" - Eurosport
Simona Halep, prima reacție după victoria cu Sasnovich! "A fost foarte greu! Și-a schimbat jocul" - Eurosport

The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne,  amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro
The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne, amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro